Toggle navigation
Brasileiro
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Pусский
News
Live
23
Today
Leagues
Club Domestic
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Premier League
Serie A
More leagues...
Club International
Europe
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Super Cup
Asia
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
South America
UEFA Super Cup
UEFA Super Cup
More leagues...
National
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA European Championship Qualifiers
FIFA Confederations Cup
Friendlies
Friendlies
More leagues...
Featured match:
UEFA Champions League
vs
Bayern Munich
Real Madrid
Leagues Czech Republic
Czech Liga
FNL
Cup
Super Cup
3. liga ČFL A
3. liga ČFL B
3. liga MSFL
3. Division Division A
3. Division Division B
3. Division Division C
3. Division Division D
3. Division Division E
3. Division Division F
Juniorská Liga
1. Liga U19
1. Liga Women
Cup
Czech Republic
Round:
««
«
1st Round
1st Preliminary Round
2nd Preliminary Round
1st Round
2nd Round
3rd Round
Round of 16
Quarter-finals
Semi-finals
Final
»
»»
Turnov
1
-
2
Arsenal Česká Lípa
Doubravka
1
-
4
Jiskra Domažlice
Sokol Lanžhot
2
Pen
5-3
2
Start Brno
Řepiště
0
-
6
Prostějov
Ždírec nad Doubravou
1
-
4
Zbrojovka Brno
Benátky nad Jizerou
0
-
3
Zápy
Brandýs nad Labem
0
-
2
Chlumec nad Cidlinou
Chomutov
0
-
2
Sokol Brozany
Havlíčkův Brod
0
-
8
Vysočina Jihlava
Havířov
0
-
2
Unie Hlubina
Hlinsko
1
-
0
Sokol Živanice
Hodonín
2
Pen
3-5
2
Vyškov
TJ Holesov
4
-
1
MILO Olomouc
Kladno
1
-
0
Králův Dvůr
Klatovy
1
-
6
Táborsko
Mariánské Lázně
4
-
0
Slavia Karlovy Vary
Neratovice-Byškovice
0
-
1
Baník Most
Otava Katovice
1
-
2
Příbram
Petřín Plzeň
2
-
1
Přeštice
Slavia Hradec Králové
0
-
2
Chrudim
Slavoj Český Krumlov
0
-
7
Vlašim
Sokol Hostouň
1
-
4
Dukla Praha
Sokol Nespeky
6
AET
3
Motorlet Praha
Vsetín
3
-
1
Kozlovice
Vítkovice
0
-
4
Třinec
Újezd Praha 4
0
-
1
Slovan Velvary
Český Brod
0
-
3
Loko Vltavín
Čáslav
1
AET
2
Admira Praha
Štětí
2
-
3
Ústí nad Labem
Jiskra Rýmařov
0
-
4
Hlučín
Zlínsko
3
-
1
Frýdek-Místek
Šumperk
1
-
5
Opava
Strání
1
-
0
Slovan Rosice
Vrchovina NM
1
-
3
Líšeň
Žďár nad Sázavou
0
-
3
Znojmo
Kosmonosy
1
-
4
Varnsdorf
Velké Hamry
2
AET
1
Přepeře
Benešov
1
-
2
Povltava FA
Union Nový Bydžov
0
-
1
Sparta Kolín
Spartak Soběslav
1
-
0
Písek
Tatran Bohunice
2
AET
4
Hanácká
Hranice
0
-
1
Uničov
Ústí nad Orlicí
0
-
5
Viktoria Žižkov